הקליניקה הקהילתית
לרפואה סינית

מתנ"ס תקומה.
רח' רמת הגולן 4, פתח תקווה

מתנ"ס תקומה. רח' רמת הגולן 4, פתח תקווה

קליניקה קהילתית לרפואה סינית

גישה לבריאות
ברפואה הסינית, בריאות אינה רק העדר מחלה. אנחנוו שואפים להגביר את איכות חייכם בכל היבט: שינה, תזונה, תודעה חיובית, בריאות נפשית ועוד.

גישה מונעת:

בסין, דיקור סיני נתפס כ"רפואה מונעת מחלה". מומלץ להגיע לטיפול פעם בחודש כדי לשמר את בריאות הגוף והנפש. אין צורך לחכות להופעת כאב – ככל שתתחילו בטיפול מוקדם יותר, כך הוא יהיה יעיל יותר והכאב יחלוף מהר יותר.

ניסיון רב:

אני מדקרת משנת 2007 ומטפלת באירו-וודה משנת 1986. עבדתי בקליניקה הקהילתית של ד"ר דיפאק צ'ופרה, אחד הרופאים המפורסמים והמבוקשים בעולם, שפיתחו את המודעות לקשר בין בריאות הגוף לבריאות הנפש.

זמינות גבוהה:

אני זמינה לטיפולים 3 פעמים בשבוע: בימי ראשון ושלישי בערב ובימי שישי בבוקר. כדי להגיע לתוצאות מהירות, מומלץ לחזור על הדיקור לפחות פעם בשבוע. זמינות זו מבטיחה שתוכלו למצוא מקום פנוי בשעה נוחה עבורכם.

מקצועיות:

אני בעלת תואר שני ברפואה סינית והתמחיתי אצל ד"ר טאן, רופא סיני מטיוואן המפורסם בשיטת האיזון שפיתח על בסיס הרפואה הסינית המקורית. גישתו גורסת שבמקום שיש זרימה, אין כאב.

אווירה נעימה:

האווירה בקליניקה רגועה ונעימה, עם מחיצות בין המטופלים לפרטיות. הדיקור מתבצע בידיים, ברגליים ובראש, כך שתוכלו להישאר בלבוש מלא בזמן הטיפול.

דיקור יעיל:

דיקור אינו מסאז'. המחט אינה מונחת בנקודה הכואבת, אלא בנקודה אחרת לאורך המרידיאן, שתפקידה לפתוח את החסימה ולשחזר את זרימת האנרגיה. זוהי דרך יעילה להיפטר מכאב, בדומה לתיקון צינור סתום כדי להחזיר את זרימת המים.

משך הטיפול:

כדי להגיע לתוצאות מיטביות, המחטים צריכות להישאר בגוף לפחות 40 דקות. מחזורי הצ'י פועלים במחזורים של 20 דקות, ולכן כל טיפול נמשך שעה – שני מחזורים מלאים.

מחיר הטיפול:

טיפול של שעה עולה בין 125 ל-140 שקלים.

לסיכום:

רפואה סינית היא דרך הוליסטית ויעילה לשיפור בריאותכם ואיכות חייכם. אני מזמינה אתכם להגיע לקליניקה הקהילתית לדיקור סיני בפתח תקווה, לחוות את הטיפול ולהרגיש טוב יותר.

חבל שתמשיכו לסבול. צרו איתי קשר עכשיו

צי קונג

צ'י קונג

מבוא לצ'י קונג צ'י קונג, או בתרגום חופשי: "עבודת האנרגיה", הוא תרגול עתיק מסורתי מהרפואה הסינית. במשך אלפי שנים, צ'י

קרא עוד »

חבל שתמשיכו לסבול
צרו איתי קשר עכשיו